Kudlík
Kudlík - Garážová vrata Firma Kudlík prodává vysoce kvalitní garážová vrata Olymps Door
Výklopná garážová vrata
Tip dne
  • Kancelářské židle - Nejlevnější kancelářské židle zde
Garážová vrata levně

Garážová vrata

Garážová vrata

24. 4. 2012, 12:03

Jednotlivé typy garážových vrat se v dnešních nabídkách liší především principem, na kterém se otevírají. Garážová vrata výklopná jsou velmi výhodnou kombinací kvality, luxusu, cenové dostupnosti a především nenáročnosti.

Garážová vrata

Zní to jako pohádka? Ano. Výklopná garážová vrata jsou skutečně ideální variantou umístitelnou kamkoli a dostupnou každému. Výklopný princip otevírání vjezdu do garáže je velmi nenáročný na prostor před garáží potřebný k otevírání vrat. Díky tomu se s výklopnými vraty často setkáme i v místech hromadného parkování, v garážích pro větší počet automobilů.

Výklopná garážová vrata

Systém výklopných garážových vrat je velmi oblíbený právě z toho důvodu, že nepotřebuje téměř žádný prostor před garáží. Jednoduše tento princip otevírání umožňuje najet si při parkování až těsně před vrata. Křídlo vrat se po otevření vsune do prostoru pod strop garáže – ideální šetření místem! Výklopný princip otevírání garážových vrat umožňuje vyrobit je z mnoha typů materiálů. Jedná se vlastně o jeden kus, jedno křídlo. Výklopná garážová vrata mohou být ze dřeva , plastu i skla. Dřevo patří mezi dražší materiály, jedná se ale o skutečný luxus, za který se vyplatí připlatit . Dřevěná výklopná vrata jsou skutečnou ozdobou. Variant dekorů je nekonečně mnoho. Navštivte weby firem a nechte se inspirovat. K tradičním dřevům se řadí smrk, borovice, buk. Exotické dřeviny jsou pak šperkem vaší garáže.

Plastová výklopná garážová vrata

Plastová výklopná vrata jsou levnější než ta z pravého dřeva. Navíc si díky nim můžete vzhled dřeva dovolit, aniž byste za něj ale platili víc, než chcete. Plast umí napodobit dřevo k nerozeznání od originálu. Neodpírejte si tedy „dřevěný luxus“. Dopřejte si ho jednoduše z umělé hmoty. Plastová výklopná vrata jsou navíc méně náročná na povrchovou úpravu a údržbu.

Trendy v oblasti garážových vrat

Trendem v dnešní nabídce jsou výklopná vrata tvořená kovovým rámem, do kterého je zasazeno sklo, popřípadě zrcadlo. Naprostým hitem jsou pak skla různě barevná. Výklopná garážová vrata by ale měla být krásná a zároveň kvalitní, odolná, bezpečná. Při výběru dejte důraz na kvalitní těsnění a izolaci. Díky tomu ušetříte spoustu peněz za energii především v případě, že je vytápěná garáž přímo součástí vašeho domu.
Garážová vrata


Více informací na téma garážová vrata naleznete na stránkách společnosti Altoma.
Zobrazení: 105570 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0