Kudlík
Kudlík - Garážová vrata Firma Kudlík prodává vysoce kvalitní garážová vrata Olymps Door
Výklopná garážová vrata
Tip dne
  • Kvalitní matrace - Hledáte kvalitní matraci na spánek? Více zde
Garážová vrata levně

Garážová vrata

Garážová vrata

24. 4. 2012, 12:04

Pokud máme rodinný domek s garáží, nebo garáž, nebo jinou nemovitost s garáží, budeme muset se jednou rozhodnout pro výměnu garážových vrat. Pro výměnu se můžeme rozhodnou, když jsou vrata již ve špatném stavu, nebo hledáme pohodlí.

Výběr garážových vrat

Proto se budeme zabývat všemi typy a vlastnost a možnostmi garážových vrat. Tímto článkem chceme ukázat všem lidem, kteří si chtějí vyměnit garážová vrata za nová , aby měli aspoň základní představu o možnostech. V dnešní době již je problém v tak rozsáhlé nabídky si vybrat ty pravé garážová vrata. Dříve to takový problém nebyl, protože nebylo z čeho vybírat..

Garážová vrata

Nejdříve si musíme představit typy garážových vrat. Máme garážové vrata rolovací, kde se lamely vrat stáčejí v horní části garáže. Dalším typem vrat jsou vrata sekční. Lamely vrat se zasouvají pod strop garáže a nepřekáží v umístění věcí v prostorech garáže. Dále máme garážová vrata posuvná, kde se nám lamely zasunují do stran garáže vedle stěny. Předposledním typem garážových vrat jsou vrata výklopná, kde se celá vrata vyklápí na horní část a nezabírá to ani stopa ani stěny garáže. Posledním typem jsou garážová vrata křídlová. Jsou to klasická vrata kde se otevírají, každá polovina na jednu stranu.

Garážová vrata rozměry

Rozměry dnešních garážových vrat nejsou stejné, ale můžeme si objednat garážová vrata podle našich potřeb. Proto se nemusíme zabývat tím, když by otvor v naši garáži byl větší než nová garážová vrata. Samozřejmě dnes můžeme všechny typy vrat si objednat podle přání z různých druhů materiálů, npř. plastů, hliníku a jiných materiálů podle našeho požadavku, ale i podle potřeby a povětrnostních podmínek v okolí garáže.

Garážová vrata cena

Cena garážových vrat bude záležet na typu vrat, dále materiálu z kterého budeme vrata chtít udělat, ale také na tom zda budeme chtít vrata na dálkové ovládání, nebo pouze ne ruční ovládání.

Garážová vrata levně

Pokud na nákup a instalaci garážových vrat nespěcháme, můžeme se podívat na akce, které provádějí prodejci garážových vrat, kde jsou i velké slevy.
Garážová vrata


Více informací na téma garážová vrata naleznete na stránkách společnosti Altoma.
Zobrazení: 119238 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0