Kudlík
Kudlík - Garážová vrata Firma Kudlík prodává vysoce kvalitní garážová vrata Olymps Door
Výklopná garážová vrata
Tip dne
  • Kancelářské židle - Nejlevnější kancelářské židle zde
Garážová vrata levně

Vrata izolovaná polystyrénem

Vrata izolovaná polystyrénem

21. 9. 2012, 12:18

Podzimní sychravo a zimní mrazy se pomalu, nenápadně, ale zcela nezadržitelně blíží. Je na čase izolovat se od nich, respektive izolovat svou útulňoučkou domácnost. A nejen tu, ale například i garáž, respektive vrata do garáže.

Izolujte se od zimy a ušetřete

Pokud nechcete v následujícím zimním období utratit zbytečně moc peněz za udržení vašeho bydlení útulně teplého, rozhodně uvažujte o variantách jeho izolace. Pokud je součástí vašeho rodinného domku i garáž, nezapomeňte, že i tudy by teplo mohlo unikat. Doporučujeme izolovat především vrata do garáže. Například vrstva polystyrénu vám pomůže ušetřit spoustu výdajů za vytápění.

Polystyrén pomůže vám i vašemu miláčkovi

Izolovaná vrata do garáže v ní dokáží zadržet teplo. V případě, že garáž dokonce vytápíte, tak ušetříte spoustu výdajů. Ale i pokud domov svého miláčka na čtyřech kolech, tedy garáž, přímo nevytápíte, pomohou v ní vrata izolovaná polystyrénem udržet stálou teplotu, zabrání tomu, aby do ní pronikly zimní mrazy. A to karosérie vašeho vozu jistě ocení. Vydrží i přes krutou zimu krásná a nepoškozená. Celkově se díky vratům izolovaným polystyrénem o mnoho prodlouží životnost vašeho automobilu, což jistě oceníte.

Polystyrén pomáhá a rozhodně nehyzdí

Řekne se polystyrén a představíte si bílé, lehké desky. Z nich se olupující a odlamující kuličky materiálu. Mnozí z vás by se možná mohli obávat, že polystyrénová vrstva by váš vjezd do garáže hyzdila. Vždyť jste si pořídili nádherná dvoukřídlá vrata do garáže z pravého dřeva a teď byste je měli „zkrášlit“ vrstvou bílých kuliček? Obavy nejsou na místě. Polystyrén je coby izolace garážových vrat samozřejmě příslušně povrchově upraven.

Další varianty izolace garážových vrat

Jak už bylo zmíněno, polystyrén je samozřejmě příslušně povrchově upraven tak, aby vašim vratům do garáže nijak designově neublížil. Pokud by vás ale přece jen nenadchl, nabízí se vedle polystyrénu i jiné varianty izolace. Například polyuretan. Každopádně doporučujeme nenechávat vrata zcela bez izolační vrstvy. Její pořízení můžete spojit například i dovybavením garáže bezpečnostními prvky, kováním, těsněním a podobně.
Zobrazení: 113717 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0