Kudlík
Kudlík - Garážová vrata Firma Kudlík prodává vysoce kvalitní garážová vrata Olymps Door
Výklopná garážová vrata
Tip dne
  • Kvalitní matrace - Hledáte kvalitní matraci na spánek? Více zde
Garážová vrata levně

Výklopná garážová vrata

Výklopná garážová vrata

24. 4. 2012, 12:04

Přesně to vám nabízí firma Altoma, specialista na prodej garážových vrat s vratovou technikou HÖRMANN. Altoma byla založena roku 1992 a pečlivou prací podloženou spolehlivostí se za pár let stala držitelem certifikátu jakosti.

Výklopná garážová vrata cena

Protože tato firma je na trhu již více než 50 let, za tuto dobu se stala vedoucí firmou na trhu s garážovými vraty a jedničkou v Evropě. Za tuto dobu prodala více než 13 milionů vrat. Takže pokud si pořizujete garážová vrata s touto technikou, máte jistě dobrý pocit, že jste nešáhli vedle. Altoma nabízí různé typy garážových vrat, výběr je jen na Vás.

A jaké typy garážových vrat můžete u Altomy zakoupit?

V prvé řadě je to nejrozšířenější typ garážových vrat, garážová sekční vrata. Garážová sekční vrata vzhledem ke své konstrukci šetří místo ve vaší garáži. Otevírají se za pomoci mechanismů firmy HÖRMANN nahoru, pod strop. Tento typ garážových vrat je velmi elegantním řešením pro většinu garážových vjezdů, prakticky se hodí na jakoukoliv garáž. Tato vrata se díky své konstrukci dají postupem času modernizovat. Lze využít i prosklených vratových sekcí pro lepší vzhled.

Výklopná garážová vrata, to je kvalita a neotřelý design

Pokud máte větší vjezd do garáže a také větší prostoru před garáž, je možné nainstalovat výklopná garážová vrata. Tato vrata nabízí kvalitu a bezpečnost spolu se zajímavým designem podpořeným vyzrálou technikou.


Další nabídkou v sekci garážových vrat jsou vrata rolovací. Umožní získat spoustu místa před garáží i v garáži, můžete se svým vozem prakticky zajet až před garáž. Firma Altoma nabízí dále řešení pro větší, společné garáže. Altoma dodává vrata pro společné garáže. Tato vrata se svou konstrukcí zajišťují spolehlivý chod i při větším zatížení. Mají mimořádně bezpečný a klidný chod, jsou mimořádně bezpečné a spolehlivé.Na výrobky dodané Altomou se vztahuje garanční záruka a také nonstop servis, 24 hodin po sedm dnů v týdnu je svým zákazníkům k dispozici. A nakonec, zaměření dveří je při zakázce zdarma.


Garážová vrata


Více informací na téma garážová vrata naleznete na stránkách společnosti Altoma.
Zobrazení: 139767 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0